Блог

Передплата на Шкарпетки

Ви ще досі витрачаєте час на ринку при купівлі шкарпеток? Годі!!! Пропонуємо Вам Передплату на Шкарпетки від Nero Tie Style. З Передплатою на Шкарпетки, Ви користуєтесь новими, стильними шкарпетками на автопілоті. Справді сучасний підхід, який оцінить кожен… Передплата на шкарпетки починається від 600 грн. За цю суму Ви отримаєте  по 3 пари шкарпеток на місяць […]

Читати далі
Огляд шкарпеток Nero Tie Style

Огляд шкарпеток Nero Tie Style

Незалежний огляд шкарпеток Nero Tie Style від каталогу українських виробників Зроблено в Україні.

Читати далі
різдвяний червоний колір

НОВОРІЧНИЙ КОРПОРАТИВ: КОЛЬОРОВІ ШКАРПЕТКИ З BLACK TIE?

Итак, Ваш Новогодний Корпоратив приближается и, в отличие от любого другого дня в офисе, это ночь, где вы должны выглядеть на все 100.

Читати далі
Black-Tie

Новорічний Корпоратив: Яскраві, кольорові шкарпетки з Black Tie?

Отже, Ваш Новорічний Корпоратив наближається і, на відміну від будь-якого іншого дня в офісі, це ніч, де ви повинні виглядати на всі 100. Часто ці події є офіційними, де віддають перевагу строгому костюму з чорним метеликом. Якщо ваш роботодавець є консерватором, в запрошенні можуть просто сказати “діловий стиль”. На наш погляд це слід ігнорувати і додати яскравості та елегантності, але в цей самий час залишатись в строго стриманому стилі.

Читати далі

Чоловічі Шкарпетки – Зброя Сучасного Джентельмена

Кольорові шкарпетки більше не можуть бути в тіні,  вони, безсумнівно, повинні стати однією з найбільш гострих зброй, доступних у шафі сучасного джентльмена.

Читати далі