FAQs

 FAQs ( Найбільш запитуванні питання)

FAQs

Як оплатити?

Ви можете оплатити своє замовлення онлайн через платіжні системи LiqPay використовуючи будь-яку платіжну картку, просто слідуйте інструкціям і підказкам платіжної системи для здійснення оплати. Якщо у вас виникли труднощі з оплатою – напишіть нам на емейл info@nerotie.com або зателефонуйте +38 0676743606.

Back to Index

Як відбувається доставка замовлення?

По Україні доставка замовлень здійснюється з м.Львів перевізником “Нова Пошта” та “Укрпошта”. Вартість доставки по Україні – 40 грн. Для львів’ян є можливість отримати товар в узгодженому місці за попередньою домовленістю. При замовленні від 200 грн доставка безкоштовна.

Ми також здійснюємо доставку по всьому світу. Час і вартість залежать від країни доставки.

Back to Index

Як швидко я отримаю замовлення?

Відправлення здійснюється на наступний день оформлення замовлення. Відправлення здійснюється у робочі дні з понеділка по п’ятницю.
У випадку відправки через перевізників “Нова Пошта” та “Укрпошта” термін доставки складає 1-2 дні (до Києва – 1 день). Детальніше розрахувати терміни доставки а також відстежити рух вашого вантажу можна на офіційному сайті Укрпошти або  Нової Пошти

У випадку самовивозу, товар можна забрати в узгодженому місці за попередньою домовленістю.

Back to Index

Безкоштовна доставка

У нас є безкоштовна доставка у випадку замовлень від 200 гривень. Щоб отримати безкоштовну доставку достатньо просто додати необхідну кількість товару у кошик, безкоштовна доставка автоматично буде доступна під час оформлення замовлення.

Back to Index

Де можна придбати окрім онлайн-магазину?

Придбати шкарпетки можна у магазинах наших партнерів, з кожним днем ми розширюєм територію присутності. Зверніть увагу, ціни в партнерських магазинах можуть відрізнятись від цін в офіційному онлайн магазині Nero tie Style. Ми рекомендуємо купувати наші шкарпетки в нашому онлайн-магазині.

Back to Index

Я здійснив замовлення. Що далі?

Після отримання замовлення ми не здійснюємо без необхідності дзвінків, замовлення обробляється, відправляється і уся інформація надсилається на емейл.
У випадку доставки Новою Поштою або Укрпошти: очікуйте номер накладної, або смс від служби доставки.
У випадку самовивозу: очікуйте або телефонуйте для узгодження місця та часу.🙂

Back to Index

Виникли проблеми з замовленням

Напишіть нам на емейл info@nerotie.com або зателефонуйте +38 0676743606

Back to Index

Я хочу повернути придбаний товар

Шкарпетки підлягають обміну/поверненню протягом 14 днів з дня покупки, лише у випадку технічного браку або у випадку суттєвого пошкодження внаслідок транспортування. У випадку якщо за нашою помилкою ви отримали іншу модель чи розмір шкарпеток – обмін відбувається повністю за наш рахунок за умови якщо шкарпетки не використовувались. Напишіть нам на емейл info@nerotie.com або зателефонуйте +380676743606.

Back to Index

Що таке купон і як отримати знижку?

Купони на знижку надаються нами під час акцій у соцмережах, у конкурсах або на пошту, якщо ви є одним з най-активніших наших клієнтів 🙂 Щоб застосувати код купону достатньо просто ввести його під час оформлення замовлення і отримати миттєву знижку.

Back to Index

Є ідея чи побажання

Ми завжди раді новим ідеям, людям і спілкуванню. Напишіть нам на пошту info@nerotie.com

Back to Index

Співпраця

Напишіть нам на пошту partner@nerotie.com і  ми обов’язково продовжимо спілкування.

Back to Index

  Запитання, потрібна допомога? Команда Nero Tie Style підготувала відповіді на Ваші питання FAQs (frequently asked questions). Якщо у тебе все ще залишились запитання ти можеш звернутись до нас, для контакту використовуй Email: info@nerotie.com