Чоловічі Шкарпетки – Зброя Сучасного Джентельмена

Style Tips 5 – Чоловічі Шкарпетки – Зброя Сучасного Джентельмена

Кольорові шкарпетки більше не можуть бути в тіні,  вони, безсумнівно, повинні стати однією з найбільш гострих зброй, доступних у шафі сучасного джентльмена.

Чоловічі Шкарпетки - Зброя Сучасного Джентельмена
Сьогодні п’ятдесят відтінків сірого, що покривають щиколотки в світі, дають унікальну можливість. У робочому середовищі, який живиться особистістю і завойований сміливими, пора вийти з моря монохронних шкарпеток.

У сучасному місті колір це – король. Настав час вести війну з безколірним професіоналізмом, який посягав на нашу українську культуру, виключаючи індивідуальний дух і стиль. Настав час кольоровових шкарпеток.

“Ви можете скласти уявлення про чоловіка з його взуття, але про його особистість завдяки шкарпеткам”.

Чоловічі Шкарпетки

Прийнято, що ви можете розповісти про чоловіка виходячи з його взуття, а про його особистість за допомогою його шкарпеток. Разом ноги стають де-факто мірою сучасного джентльмена. Nero Tie Style гарантує, що ваші шкарпетки так само важливі, як ваша галстук, запонки та годинник у поєднанні.

Чоловічі Шкарпетки

Завдяки найкращим матеріалам, методам і дизайну в’язання ми можемо створювати якісні, розкішні шкарпетки на всі випадки життя. Незалежно від того, чим Ви займаєтесь, у нас є стиль для всіх занять і гідний подарунок для будь-якого джентльмена. Представляємо наші колекційні набори з 6 пар Combination & Swallow Socks CollectionSpot & Swallow Socks CollectionSpot & Combination Socks CollectionStripe & Combination CollectionSwallow & Stripe Socks CollectionSpot & Stripe Socks Collection.

Шукаєте поради щодо стилю? Ми пропонуємо стильові поради від знаменитостей та професійних стилістів.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *