НОВОРІЧНИЙ КОРПОРАТИВ: КОЛЬОРОВІ ШКАРПЕТКИ З BLACK TIE?

Style Tips 6

Отже, Ваш Новорічний Корпоратив наближається і, на відміну від будь-якого іншого дня в офісі, це ніч, де ви повинні виглядати на всі 100. Часто ці події є офіційними, де вважають за краще строгий костюм з чорним метеликом. Якщо ваш роботодавець є консерватором, в запрошенні можуть просто сказати “діловий стиль”. На наш погляд це слід ігнорувати і додати яскравості і елегантності, але в цей же час залишатися в строго стриманому стилі..

Black-Tie

 Ваш Новорічний Корпоратив – це вечірка, це одна ніч року, коли кожен повинен зробити додаткове зусилля, щоб виглядати винятково. Одягнути щось таке, не носіть щодня на роботі. Наша порада полягає в тому, щоб одягнути класичний чорний костюм, як завжди виглядає супер-класним. Пам’ятайте, що Вам не обов’язково носити метелик. Класичний чорний шовковий галстук буде ідеальним варіантом. Як мінімум, Ви сподіваєтеся на деякі цікаві коментарі про те, наскільки стильно Ви виглядаєте. Але найкращий результат – це відчувати себе впевнено, і Ви один з найбільш одягнених людей на корпоративі.
Отже, ось наші поради щодо вибору шкарпеток на Новорічний Корпоратив.

В Nero Tie Style ми твердо віримо, що Ваш вибір шкарпеток є віддзеркаленням вашої особистості або навіть просто настрою того дня. Для класичного стилю з чорним метеликом, ми б рекомендували Вам наші Dark Black Knee Socks.

Black Stripe Socks


Якщо Ви відчуваєте себе незалежним і енергійним, йдіть на яскраву колірну гамму, сміливий різдвяний червоний колір.

різдвяний червоний колір


І якщо Ви перебуваєте десь посередині, Вибирайте наші стильні шкарпетки з колекції Spots of Style Collection.

стильні шкарпетки
Please follow and like us:
Позначено , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *