Передплата на Шкарпетки

Ви ще досі витрачаєте час на ринку при купівлі шкарпеток? Годі!!! Пропонуємо Вам Передплату на Шкарпетки від Nero Tie Style.
З Передплатою на Шкарпетки, Ви користуєтесь новими, стильними шкарпетками на автопілоті. Справді сучасний підхід, який оцінить кожен…

Передплата на шкарпетки починається від 600 грн. За цю суму Ви отримаєте  по 3 пари шкарпеток на місяць протягом 3 місяців. Також можливі і інші варіації, які Ви знайдете у нас в магазині, а також відповіді на усі питання щодо передплати. Тож не бійтеся слова передплата та переходьте за посиланням, та оберайте вже сьогодні.

І до речі, декілька порад щодо догляду за шкарпетками:

Ми рекомендуємо прати наші розкішні бавовняні шкарпетки навиворіт, при температурі 30 градусів за Цельсієм і з подібними кольорами, щоб максимізувати носіння та довговічність.

Пятка, мисок і підошва посилені м’яким, але виключно міцним, штучним волокном, що називається поліамід. Невелика кількість еластичного матеріалу також додана для додаткового комфорту та підгонки.

Після прання шкарпетки можуть виглядати звуженими завдяки щільності і невеликій суміші еластичних, природно стягуючих волокон шкарпетки. Просто одягнувши шкарпетки знову, вони повернуться до того ж зручного розміру і вигляду.

Тож, насолоджуйтеся доступом до всіх наших розкішних бавовняних шкарпеток.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *