Зимові Шкарпетки

Style Tips 4 – Зимові Шкарпетки, повний огляд та поради. 

        Отже в нашому Style Tips 4 пропонуємо Вам повне керівництво по підбору зимових шкарпеток.
Підбирати зимові шкарпетки для холодної погоди потрібно ретельоно, а також правильне взуття, щоб, звичайно, залишатися в теплоті, сухості та бути стильними.

         Так як ми пишемо про це, Україна знаходиться на порозі зими і морози очікують нас ще попереду. Коли справа доходить до Ваших зимових шкарпеток, все залежить від вибору матеріалу, трикотажного стилю та довжини.

             Ми сподіваємося, вам сподобається наш невеликий гід.

 1. Просто виберіть товстіші бавовняні шкарпетки.

          Здається, найбільш логічним рішенням для зимових шкарпеток є просто носити товстіші бавовняні шкарпетки. Але, підбираючи правильну бавовняну пряжу та методи в’язання, може бути різниця між теплими та зручними шкарпетками на ногах.

       Першими, ми рекомендуємо наші бавовняні шкарпетки Combination of Two Socks. Вони виконані двома розкішними м’якими бавовняними пряжами, поєднаними разом, щоб утворити одну гербову пряжу.

Combination Socks Collection

        Коли Ви носитимете їх, то Ви отримаєте подвійну пряжу, з подвійним комфортом. Однак вони як і раніше мають ідеальну товщину, та залишаються зручними для носіння як зимою так і літом, при цьому залишаючись стильними шкарпетки.

Наші  наступні бавовняні шкарпетки з ребристою поверхнею Stripe Socks, виконані за допомогою однієї нитки, яка набагато товща.

      В результаті Ви насолоджуєтеся підвищеною теплотою і комфортом, особливо у важких чоботях або взутті. В’язаний стиль все ще пропонує приголомшливу дихаючу здатність і волого виведення для Вашої ноги.

2. Носіння довгих шкарпеток.

       Навіть коли на вулиці мороз, Вам все одно доведеться потім прорводити час в офісі. Відмінним рішенням є носити взимку стильні шкарпетки, але висота яких вище, до коліна.

Dark Black Knee Socks

       Якщо ви не вірите нам, просто спробуйте наші Dark Black Knee Socks. Це неймовірно тепло і комфортно, і ніхто не знатиме нічого.  Італійські чоловіки люблять зимові шкарпетки до колін, тому що вони можуть зберегти свій формальний стильний вигляд, а їхні ноги залишаються в теплоті та комфорті.

       Ми переконані, що ви перейдете на довгі шкарпетки до колін взимку!

3. Шовкові шкарпетки корисні для холодної погоди.

    Шовкові шкарпетки – так, ми серйозно!

        Шовк має неперевершені властивості, які роблять його ідеальним для зимових шкарпеток. Низька щільність шовку робить її легшою і зручнішою, навіть якщо шкарпетки товстіші. Гарні ізоляційні властивості. Теплі взимку і прохолодні влітку. Шовк є найсильнішим натуральним волокном.

4. Чому саме носити бавовняні шкарпетки.

        Бавовна використовувалась для одягу століттями, і зарекомендувала себе з дуже хорошої сторони.

        Бавовняна пряжа має деякі виняткові ізоляційні та дихаючі властивості, що забезпечує цей матеріал, як основний при виборі для зимових шкарпеток.

          І найголовніше, ми маємо можливість носити такі шкарпетки українського виробника Nero Tie Style

——————————————————————-NS Logo—————————————————————–

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *